Ja "odkryłam" je stosunkowo niedawno, na próbę kupiłam tylko dwie maski- z niebieską glinką do twarzy i regenerującą do włosów. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że bardzo się polubię z tymi produktami. Maska do twarzy jest obecnie moim "pewniakiem" jeśli chodzi o pielęgnację cery- do tej pory żadna maska aż tak mnie nie zaskoczyła swoją skutecznością! Już po pierwszym użyciu skóra była oczyszczona, zniknęły nawet drobne niedoskonałości. Według zaleceń na opakowaniu, maskę powinno się wykonywać 1-2 razy w tygodniu, jednak ja robię to częściej, wtedy poprawa cery jest bardziej widoczna. Maska do włosów również bardzo mnie zaskoczyła, włosy miałam mięciutkie i lejące, nie puszyły się.
Zaraz później do kolekcji dołączyły kolejne produkty- maska "siedem mocy", która m.in. stymuluje wzrost włosów oraz szampon "aktywator wzrostu"- one również świetnie dają sobie radę. Obecnie są moimi ulubieńcami i z radością przetestuję ich jeszcze więcej, bo w kolejce do testów czekają już u mnie kolejne maski do twarzy i włosów :)

Ceny kosmetyków nie są wygórowane (5-8 zł za sztukę, po 100 ml. w opakowaniu) a są bardzo skuteczne. Warto też wspomnieć o ich wydajności- maski z glinką do twarzy użyłam już ponad 10 razy, a zostało jej troszkę mniej niż pól opakowania. Szampon i maski używam codziennie, również jest ich jeszcze bardzo dużo w opakowaniach. Myślę, że wystarczą na ok. 10-15 użyć, w zależności jakie mamy włosy i ile produktu użyjemy :) Są też łatwo dostępne, kupimy je oczywiście online np. na e-zebra ale też stacjonarnie w sklepach Siberica. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie bo wybór jest na prawdę duży.

Dla mnie produkty Banii Agafii to "must have" w pielęgnacji, lubię kiedy efekty są zauważalne, a po użyciu tych kosmetyków tak właśnie jest. Szczerze mogę je polecić!
Przykładowy skład maski:
A Wy jakie macie odczucia? Znacie, używacie?
Miłego dnia!

