Dziś chciałabym przedstawić Wam nowość do pielęgnacji ust od Evrēe- peeling cukrowy i multifunkcyjny balsam do ust. Oba produkty można kupić stacjonarnie np. w rossmannie lub w drogeriach internetowych. Koszt jednego produktu to ok. 16 zł stacjonarnie a 10 zł online. Zarówno peeling jak i balsam już przetestowałam, i bardzo się z nimi polubiłam :) Zacznę od plusów:
+oba produkty w pełni spełniają swoją funkcję,a nie są tylko fajnym gadżetem
+peeling wygładza usta a balsam nawilża na długi czas
+mają naturalny skład, zawierają m.in. wosk pszczeli, olejki, masło shea (dokładny skład można przeczytać na stronie producenta, lub choćby rossmanna właśnie)
+są bardzo wydajne
+opakowania są porządne, nie ma obaw, że nie przetrwają np. podróży w torebce czy walizce
-zapach
Dla mnie osobiście jedynym minusem jest właśnie zapach, który miał być poziomkowy, więc liczyłam na taka prawdziwą poziomkę, niestety według mnie jest dość "sztuczny". Jednak najważniejsze, że produkty świetnie spełniają swoją rolę, a to jest w końcu najważniejsze :)
A co Wy sądzicie o tych nowościach? Dajcie znać w komentarzu :)




Jakie ładne opakowania :)
OdpowiedzUsuńTo prawda, są urocze :)
Usuń