poniedziałek, 9 października 2017

Must have na jesień

Jesień na dobre się rozgościła, czas powrotu na uczelnię, deszcz za oknem... Więc czas na post na temat tego, bez czego nie wyobrażam sobie jesieni. Bez kocyka, dobrej książki i ciepłej herbaty- to napewno, ale bez czego jeszcze? Zapraszam do dalszej lektury :)


Jesień lubię głównie za długie wieczory, pachnące woski, ciepłe swetry i botki noszone do wszystkiego :) Jednak kiedy pogoda nie rozpieszcza, jesieni mam serdecznie dość, zwłaszcza kiedy deszcz pada cały dzień...
Ale każdy, nawet najgorszy dzień można sobie umilić!

Moje jesienne "must have" to zdecydowanie:

1. Ciepła i wygodna garderoba Czyli ponadczasowa, czarna ramoneska, botki, duża torebka, do której mieszczą się wszystkie "niezbędniki" i parasol, czarne rurki i mięciutkie swetry. Czy wspominałam już, że czarny to zdecydowanie mój ukochany kolor? :) Ale lubię ożywić stylizację ciekawą minimalistyczną biżuterią, szalem w kratę i jesiennym makijażem, dzięki temu nie jestem cała czarna jak jesienna depresja :)


2. Niezawodne kosmetyki Odpowiedni dla mojej cery krem, pachnący balsam do ciała i pielęgnujące maski do włosów. Lubię też od czasu do czasu zrobić sobie wieczór SPA, gdzie dbam o skórę twarzy i nawilżam włosy. Oprócz tego oczywiście odpowiedni makijaż- jesień to świetny czas na make up'owe szaleństwo. Możemy testować różne kolory cieni i szminek. Akurat pod względem makijażowym, jesień jest moją ulubioną porą roku.


3. Ulubione perfumy Perfumy są dla mnie istotną częścią gotowego outfitu, lubię testować nowości, ale mam też sprawdzone zapachy na jesień, które są ciepłe i otulające. Uważam, że perfumy nie muszą być bardzo drogie by były dobre i trwałe


4. Zestaw przetrwania na długie wieczory Czyli koc, ciepłe skarpety, dobra książka i gorąca herbata. Nie może również zabraknąć pachnących wosków z yankee candle- ostatnio odkryłam nowe, jesienne zapach, które towarzyszą mi każdego dnia.


5. Odnaleźć pasję Jesień jest doskonałym czasem, by odkryć nowe zainteresowania i pasje- sama ostatnio zaczęłam bardziej interesować się fotografią, mam też postanowienie by częściej pisać posty na bloga. Warto znaleźć sobie zajęcie, które będzie nas naprawdę cieszyło i da poczucie spełnienia.


6. Spotkania z bliskimi Jest to świetny czas na spotkania z przyjaciółmi czy znajomymi. Wspólne wieczory przy grzanym winie i miłej rozmowie- czy może być coś lepszego? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz